Skip to content

You are here: Anasayfa arrow Duyurular/Haberler arrow Wos Wos'lar Melan'a !!!
Wos Wos'lar Melan'a !!! e-Posta

Çalık Grubu para kazanacak diye doğanın katledilmesine duyarsız kalmak istemiyoruz diyen ANKARA VOLKSWAGEN FAN CLUP üyeleri Melan'a gidiyor...

PROGRAM : 07.00 da hareket edip Kıızılcahamamı 2 km geçince Çerkeş Yoluna gireceğiz. Dünyaca ünlü Işık Dağının zirvesinde hep birlikte kahvaltı yapıp tekrar yola koyulacağız.

Çerkeş'i geçip Saçak beldesinde öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Yemek sonrasında tekrar yola çıkıp Kurşunlu İlçesine ulaşacağız. Çay ve ihtiyac molası yaptıktan sonra Bayramören İlçe merkezine ulaşmış olacağız.

Akşam konaklayacağımız alanda Çadır'larımızı vge kampı kurduktan sonra hep birlikte MELAN ÇAYInı gezecek, bol bol doğa resimleri çekeceğiz. İsteyen arkadaşlarımız oltalarını atıp balık da avlayabilirler. 30 cm.den küçükleri suya geri bırakacaksınız. O kadar bol ve iri balıklar var yani. Balık avlamak istemeyenler için Yamaç Paraşütü gösterilerini izleyebilirler. Akşam yemeğinde Balık-Rakı var. Bolca da yeşillik. Müzisyenlerimiz de olduğuna göre eğlenceye doyacağız demektir. Sızanları yürüyüş mesafesindeki kampımıza yatırdıktan sonra herkese tatlı rüyalar.

Pazar sabahı açık büfe kahvaltı. 12:00 a kadar serbest zaman. Doğal Güzellikleri görmeye devam yani. 12.00 da Kurşunlu ya hareket ve İlçe merkezi gezisi. Gezi sonrası toplu yemek faslı. Halk oyunları ekiplerinin gösterileri. Gösteri bitiminde 5 yıldızlı Çavundur Hotel ve kaplıcalarına gidiyoruz. Yanınıza mayolarınızı almayı unutmayın sakın. Şifalı kaplıcadan bolca istifade etmeliyiz. Yüzme havuzunun sıcak ve mükemmel olduğunu evvelce gitmiş birisi olarak tavsiye ederim. Havuz çıkışı, çay- kahve ikramlar. Dönüş için hareket saatimiz 16:00 dır. Ankara'ya varışımız ise 19:00 olarak planlanmaktadır.
Ankara-Bayramören 185 km dir. gidiş dönüş toplamda 400 km yol yapacağımızı bilmenizi isterim.
Tüm masraflarınız sponsorlarımız tarafından karşılanacaktır.

Yakıt masraflarınız ise size aittir.

kaynak: http://www.deremedokunma.com/

 
< Önceki   Sonraki >


Şifrenizi mi kaybettiniz?

mod_vvisit_counterBugün65
mod_vvisit_counterDün221
mod_vvisit_counterBu hafta65
mod_vvisit_counterBu ay3657
mod_vvisit_counterToplam488133