Skip to content

You are here: Anasayfa arrow Duyurular/Haberler arrow Kariyer18.Com Açıldı :)
Kariyer18.Com Açıldı :) e-Posta

İhtiyaç sahiplerini karşı karşıya getirmeyi amaçlayan bu çalışma, kişilerin iş ve işçi bulma konusunda kişisel yarar sağlamasını amaçlamakta ve toplumumuzun önemli bir ihtiyacını gidermeyi hedeflemektedir.

Kalkınmada öncelikli yöre olmamız, büyük şehirlerle olan karayolu ve demiryolu ulaşımı ile deniz yoluna ulaşan demiryolu ağına sahip olmamız sebebiyle Çankırımız tüm ilçeleriyle cazip bir yatırım bölgesi durumuna gelmiştir.

Ayrıca, bölgeye yatırım yapan yada yapacak olan firmaların eleman ihtiyaçlarını yörede yaşayan işsizler arasından karşılayabilmesi imkansız gibi gözükmektedir. Kurulan ve kurulmakta olan işyerlerinin sunacağı istihdam fırsatları sebebiyle çok sayıda göç alacak olan Çankırımızın demografik yapısının bozulmaması bizim için önemlidir.

Bütün bu nedenlerle web sitemiz, yöreye ve yöre insanına katkı sağlayacak olan sosyal amaçlı bir sitedir.

İŞVEREN İLE İŞ ARAYAN BURADA KARŞILAŞACAK

A-İşveren açısından
İşin özelliğine göre eleman arayan işverenler, sitemizdeki bilgileri, kendisine verilecek şifre ile inceleyebilecek ve istediği vasıftaki elemanları bulabilecektir.

B-İş arayan açısından
İşsiz olup iş arayan yada işini veya çalıştığı vilayeti değiştirmek isteyen Çankırılılar, kabiliyetlerini ve iletişim bilgilerini (cv) sitenin ilgili bölümlerine kaydettikleri taktirde, fırsatlara hazır hale geleceklerdir. Ayrıca, işverenler tarafından verilen iş ilanlarını burada görebileceklerdir.

GÖÇ VEREN ÇANKIRI, GERİ GÖÇ ALIRKEN YÖRE İNSANINA ÖNCELİK VERİLMESİ SAĞLANACAK

Gurbette yaşayan Çankırılıların önemli bir bölümünün memleketlerinde barınma sorunu bulunmamaktadır. Bu nedenle, özellikle Çankırı’daki iş fırsatlarından öncelikle gurbetteki Çankırılıların haberdar olması hem memlekete dönüş yapmak isteyen ancak kendi özelliklerine göre vasıflı iş bulamayan Çankırılıların memlekete dönüşünü sağlayacak, hemde Çankırı’da faaliyet gösterip te vasıflı eleman ihtiyacını karşılayamayan işletmelerin bu ihtiyaçları karşılanmış olacaktır.

DESTEK BEKLİYORUZ

Web sitemiz, sivil toplum kuruluşlarımızın çalışmalarına destek vermek amacıyla kurulmuştur.

İnsan kaynakları, eğitim, yönetim, yönetişim, vergi, muhasebe, sigorta, iş hukuku, işçi işveren hakları ve kişisel gelişim konularında uzman hemşerilerimizin bu konularda yazacakları makaleler amacımızı gerçekleştirmekte bize önemli bir katkı sağlayacaktır.

Çankırı adını kullanan Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile İl, İlçe ve Belde Belediyelerimizin bu siteyi desteklediklerini açıklamaları bize güç verecek ve şevkimizi artıracaktır.

İlginiz ve desteğiniz nedeniyle teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla
Kurucular adına
Ömer Lütfi ÖZENÇ

 
< Önceki   Sonraki >


Şifrenizi mi kaybettiniz?

mod_vvisit_counterBugün118
mod_vvisit_counterDün333
mod_vvisit_counterBu hafta3163
mod_vvisit_counterBu ay8060
mod_vvisit_counterToplam461738