Skip to content

You are here: Anasayfa arrow Duyurular/Haberler
Duyurular/Haberler
İstanbul'da Dernek Toplantısı e-Posta

İstanbul Kızılca Köyü Derneği Toplantısı yapılcaktır. Toplantı Esenler Atışalanı'nda 20 Şubat Pazar Günü Saat 14.00'da yapılacaktır. İstanbul'da bulunan köylülerimizin katılımlarını bekliyoruz...

 
Wos Wos'lar Melan'a !!! e-Posta

Çalık Grubu para kazanacak diye doğanın katledilmesine duyarsız kalmak istemiyoruz diyen ANKARA VOLKSWAGEN FAN CLUP üyeleri Melan'a gidiyor...

PROGRAM : 07.00 da hareket edip Kıızılcahamamı 2 km geçince Çerkeş Yoluna gireceğiz. Dünyaca ünlü Işık Dağının zirvesinde hep birlikte kahvaltı yapıp tekrar yola koyulacağız.

Çerkeş'i geçip Saçak beldesinde öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Yemek sonrasında tekrar yola çıkıp Kurşunlu İlçesine ulaşacağız. Çay ve ihtiyac molası yaptıktan sonra Bayramören İlçe merkezine ulaşmış olacağız.

Devamını oku...
 
ÇANKIRISPOR DESTEK KAMPANYASI e-Posta

Örnek bir Kulüp, Örnek bir takım, örnek bir taraftar olma yolundaki projelerimizden birisi olan "18 de 18" Çankırılı dayanışmasını oluşturma çalışmasıdır.

İçinde orjinal forma, orjinal atkı, orjinal filama, orjinal simli Çankırı atkısı, Çankırıdaki maçlarda kombine bilet yerine geçecek TARAFTAR KART ve yine Çankırılı kadınların ürettiği çantadan oluşan paket her ay sadece 18 lira bağış karşılığında evinizde, işyerinizde, bedeninizde Çankırı ve Çankırı Sporu yaşatmak üzere hazırlandı.

Devamını oku...
 
İstanbul'da Dernek Toplantısı e-Posta

İstanbul Kızılca Köyü Derneği Toplantısı yapılcaktır. Toplantı Esenler Atışalanı'nda 26 Eylül Pazar Günü Saat 13.00'da yapılacaktır. İstanbul'da bulunan köylülerimizin katılımlarını bekliyoruz...

 
Köyümüz Çevresinde Yangın Çıktı! e-Posta

Kurşunlu Kızılca Köyü'nde 100 hektara yakın çalılık alan yandı

 

 

 

 

Çankırı’nın Kurşunlu ilçesine bağlı Kızılca ve Göllüce köylerine ait arazide 100 hektara yakın çalılık alan yandı.

Çankırı’nın Kurşunlu ilçesine bağlı Kızılca ve Göllüce köylerine ait arazide saat 11.00’de yangın çıktı. Henüz kesin nedeni bilinmeyen arazi yangının da 100 hektara yakın çalılık alan yandı.

Haberin devamı ve video için Devamını Oku'ya Tıklayınız...

Devamını oku...
 
Kariyer18.Com Açıldı :) e-Posta

İhtiyaç sahiplerini karşı karşıya getirmeyi amaçlayan bu çalışma, kişilerin iş ve işçi bulma konusunda kişisel yarar sağlamasını amaçlamakta ve toplumumuzun önemli bir ihtiyacını gidermeyi hedeflemektedir.

Kalkınmada öncelikli yöre olmamız, büyük şehirlerle olan karayolu ve demiryolu ulaşımı ile deniz yoluna ulaşan demiryolu ağına sahip olmamız sebebiyle Çankırımız tüm ilçeleriyle cazip bir yatırım bölgesi durumuna gelmiştir.

Ayrıca, bölgeye yatırım yapan yada yapacak olan firmaların eleman ihtiyaçlarını yörede yaşayan işsizler arasından karşılayabilmesi imkansız gibi gözükmektedir. Kurulan ve kurulmakta olan işyerlerinin sunacağı istihdam fırsatları sebebiyle çok sayıda göç alacak olan Çankırımızın demografik yapısının bozulmaması bizim için önemlidir.

Bütün bu nedenlerle web sitemiz, yöreye ve yöre insanına katkı sağlayacak olan sosyal amaçlı bir sitedir.

Devamını oku...
 
Sitemiz 3 Yaşında :) e-Posta

KizilcaKoyu.Com 15 Ağustos 2007 tarihinden itibaren sizlerin desteğiyle Tam 3 YAŞINDA.

Kizilcakoyu.tr.gg olarak çıktığımız yola 25 Ağustos 2008 gününden itibaren "kizilcakoyu.com" olarak hizmet etmeye devam ettik.

Sizlerin de desteğiniz ve ilginiz ile bu çalışmalarımız en güzel şekilde ilerliyor. Gerek gönderdiğiniz fotoğraflar, haberler bizi güncel ve başarılı olmaya mecbur etti :)

Bu güne kadar gösterdiğiniz desteğiniz ve ilginiz için Size sonsuz teşekkürler :)

 

 
5. Kurşunlu Bal ve Gençlik Festivali e-Posta

İlçemiz Kurşunlu'nun düzenlediği Geleneksel 5. Bal ve Gençlik Festivali'nde Yapılan Bal Yarışmasında Hamdi Muratoğlu 1. ve Cüneyt Muratoğlu 9. olmuştur. Köyümüze bu başarıyı getirdikleri için kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Festival ile ilgili fotoğrafları ve ilgili videoyu görmek için yazının devamını okuyunuz...

 

Devamını oku...
 
Şenlik ve Mevild İptal Edildi e-Posta

Temmuz ayının sonunda yapılması planlanan Mevlid ve Şenlik etkinliğimiz 18 Temmuz 2010 Pazar Günü İstanbul'da yapılan toplantıda alınan karara göre; "köyümüzde ağır hastaların bulunması" gerekçesiyle tümüyle iptal edilmiştir.

Anlayışınız için Teşekkür Ederiz.

İstanbul Dernek Yönetimi

 
ÖNEMLİ DUYURU: İstanbul Dernek Toplantısı Yapılacaktır. e-Posta

İstanbul Kızılca Köyü Derneği Toplantısı yapılcaktır. Toplantı Esenler Atışalanı'nda 18 Temmuz Pazar Günü Saat 14.00'da yapılacaktır. Sizlerden de yakınlarınıza haber vermenizi rica ediyoruz.

İstanbul'da bulunan tüm Kızılca Köylüleri Toplantıya bekliyoruz...

 
Muhammed Bilal'in Sünneti e-Posta

Suhpi ÜNAL'ın oğlu Muhammed Bilal'in Sünnet kınası ve Mevlidi yapılacaktır. Tüm köylülerimiz davetlidir.

Kına ve mevlid için Adres ve tarih bilgileri şu şekildedir:

Adres: Suhpi Ünal'ın evinde olacaktır. (İnternet ortamında adres gizli tutulmuştur. Toplu E-posta'da adres belirtilmiştir.)

Kına Gecesi : 19/06/2010 Saat: 18.00-23.00 arası

Mevlid : 20/06/2010 Saat 14:00'da başlayacaktır.

 

 
Bayrampaşa'da Çankırılılar Gecesi e-Posta

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu ÇANDEF tarafından Bayrampaşa Şehir Park (Adapark)’ta 18 Mayıs Salı akşamı Saat 19:00’da yapılacak olan Çankırılılar Gecesine tüm hemşerilerimiz davetlidir.

 

Yöresel sanatçılarımız, Yaren Ekibimiz, Turgay Başyayla ve birçok süpriz sanatçının katılımıyla gerçekleşecek olan gecemizde Çankırılı Hemşerilerimizle bir araya geliyoruz.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 1 - 12 / 19


Şifrenizi mi kaybettiniz?

mod_vvisit_counterBugün65
mod_vvisit_counterDün221
mod_vvisit_counterBu hafta65
mod_vvisit_counterBu ay3657
mod_vvisit_counterToplam488133